Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
Son Of Mother Earth - Sayfa 2 A10 Son Of Mother Earth - Sayfa 2 Adri10 Son Of Mother Earth - Sayfa 2 Hannah10Son Of Mother Earth - Sayfa 2 Ed-wes10

Son Of Mother Earth

+4
Crystal Anna Ixdior
Darya Schmitz
Becky Simoné
Kaveh Kreios
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

Erkek Mesaj Sayısı : 333

Son Of Mother Earth - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:53 am

Mesela Darya beni boğmaya kalktığında, onu tutacaksın falan öyle olacak işte Ege... Son Of Mother Earth - Sayfa 2 Icon_cool Son Of Mother Earth - Sayfa 2 Icon_biggrin
Quentin Spencer Rodney
Toprak Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf Başkanı
 Toprak Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf Başkanı
Quentin Spencer Rodney

Erkek Mesaj Sayısı : 56

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:54 am

Onu bana değil ,

Kaveh'e sölicen cnm .D
Siz düşünün işte .P
Ben size uyucam .P
Olur .D
Ama Liderlik yapmayın bana .D
Arkadaş markadaş dedem he ! .D
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:57 am

Yok, liderlik. Arkadaş olacak zaten bu gruptaki herkes. Liderlik taslayacak kadar uzak olmayacağız birbirimizden. Bir samimiyet söz konusu... Ekledim, bu arada. (=
Celestine Trussoni
Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf başkanı
Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf başkanı

Kadın Mesaj Sayısı : 162

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 9:59 pm

Aklıma bir şey gelmemekle beraber kişiliğini ekliyorum Candice'in, sen istediğin bir yer koyarsın beni ^^.

Spoiler:
Genelde çevresine gülücükler saçan, eğlenmeyi seven ve her türlü çılgınlığı yapabilecek bir kız olarak tanınır Candy. İtaat etmeyi sevmez, laubali insanlara dayanamaz ve duyguların pek fazla dışa vurmaz. Yalan söylemek uzmanlık alanlarından biridir. Gerçekte yalnız, asi ve melankolik olan kişiliğini parti kızı görüntüsüyle gizler. İnsanlarla gereğinden fazla yakınlaşmaz ve başkalarına karşı güven sorunları yaşar. Umursamazdır. Kişiye göre davranır. Ölümle dalga geçmeyi sever. Hızlı sürer, tehlikeli sporlar yapar… Kısacası hızlı yaşa genç öl tarzı bir yaşam benimsemiştir. Sevdikleri için korumacı ve sahiplenici, sevmediklerine karşı kin tutan ve tanımadıklarına karşı mesafeli ve soğuktur. Masum görünüşünün altında patlamaya hazır bir bomba vardır. Bir gülümsemesi ile herkese her şeyi yaptırabilir. Kızların birçoğuyla mesafeli bir ilişki yürütürken, erkeklerle takılmaktan hoşlanır. Erkeklerin daha iyi dost olduklarına dair bir fikri vardır ayrıca kızlardan daha eğlencelidirler Candice’e göre. Soğukkanlı ve hazır cevaptır. Büyüdüğü ortam nedeniyle aşka inanmaz. Ona göre bir ilişkinin kurulması gereken en önemli değerler saygı ve güvendir. Lider olmayı sever, insanlara liderlik taslamak değildir onu mutlu eden, son sözü söyleyebilmektir. Kendine benzeyen insanlarla anlaşmakta zorlanır.Çünkü onlara baktığında gerçek kişiliğini görür. Tutkularının kendini yönlendirmesine izin verir ve istemediği şeyleri kimse ona yaptıramaz.
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 1:09 am

Ekledim kardeşim benim (=!
Meredith Mira

Meredith Mira

Kadın Mesaj Sayısı : 111
Nerden : Nerden geldimsem geldim. Seni ilgilendiren bir durum göremiyorum.

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 10, 2010 7:31 pm

Tanıdıklarda olabilirm ya da beraber takılıyoruz çok çok yakın olmasakda iyi arkadaşız olabiliriz Smile
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 10, 2010 7:45 pm

Eklendiniz (=

Son Of Mother Earth
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2