Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
Son Of Mother Earth A10 Son Of Mother Earth Adri10 Son Of Mother Earth Hannah10Son Of Mother Earth Ed-wes10

Son Of Mother Earth

+4
Crystal Anna Ixdior
Darya Schmitz
Becky Simoné
Kaveh Kreios
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

Erkek Mesaj Sayısı : 333

Son Of Mother Earth Empty
MesajKonu: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:14 am

Kaveh, kafasına koyduğunu yapma konusunda biçilmiş kaftandır. Bir şeyi yapmaya karar verdiyse onu vazgeçirmeniz neredeyse imkansızdır. Çileden çıkarıcı inatçılığı ise, insanları kendisini ikna etmekten uzak tutar. Kaveh'e bir şeyi yapmamasını söylerseniz, o şeyi daha çok yapmak ister. Bu nedenledir ki yasaklarla arası hep kötü olmuştur. Girdiği ortamlarda atılgan kişiliğiyle dikkat çeker. Hiç çekingen değildir, sadece biraz soğuktur. Çünkü kalabalığı pek sevmez, sükuneti ve yalnızlığı tercih eder. Bu konuda tutarlı olduğu pek söylenemez aslında. Kimi zaman kendini gürültülü, eğlenceli bir ortamda bulduğunda birden içinde orayı terk etme hissi doğabilir. Kısacası değişken bir ruh haline sahiptir, duyguları pek de kontrol edilebilir değildir. Bu bir dezavantaj olduğu gibi aynı zamanda avantajdır da. Çoğu insan, onun duygularını sezmekte güçlük çeker, çünkü Kaveh'in kendisi bile bu konuda zorlanır kimi zaman. Bazen kendini sinirli ya da üzgün hisseder, fakat kendisine neden böyle hissettiğini sorsanız cevap veremez. Özgüven konusunda ise Kaveh ile yarışacak insan sayısı azdır. Her ne kadar bu aşırı özgüven kendisini kimi zaman aptal durumuna düşürse de , hayatının büyük bir bölümünde işine yaramıştır bu özelliği. İnsanlarla ilişki kurmada, bir işi başarmada, kendine duyduğu saygıda, özgüveni her zaman Kaveh'e katkı sağlamıştır. Bu nedenledir ki, Kaveh'le alay etmek ya da onu aşağılamak isteyen insan büyük ihtimalle başarısız olacaktır. Çünkü Kaveh'in özgüveni neredeyse ciddi bir egoizm seviyesine varmıştır, hafif derecede narsizmden bile söz edilebilir. Kaveh'in en eksik yanı tutarlılıktır. Bu, insanlarla olan ilişkilerini bile kimi zaman zedeler. Eğer ki Kaveh size bir gün çok iyi davranıp, ertesi gün defolup gitmenizi söylerse şaşırmamanız gerekir. Şayet değişken duygularından ve kestirilemez ruh halinden dolayı, Kaveh'in kararları ve istekleri de sürekli değişmektedir. Bu nedenle bugün sizi yanınızda isteyip, yarın istemeyebilir. Aşk hayatında bile bunu pek sık yaşar Kaveh. Birçok sevgilisinden, geçimsizlik sebebiyle ayrılmıştır. Daha doğrusu terk edilmiştir. Çoğu kız Kaveh'in garip tavırlarından ve değişken ruh halinden bunalmış ve onu terk etmiştir. Neyse ki yüksek özgüveni, Kaveh'in her zaman kendini hızla toparlamasına yardımcı olan bir etken olmuştur. Kaveh oldukça hırslı biridir. Aslında bu hırs, biraz da aşırı özgüveninden kaynaklanmaktadır. Kendine aşırı derecede güvendiği için, her şeyi yapabileceğine inanır ve bu konuda da bitmek bilmeyen bir azimle çalışır. Öyle bir azimdir ki bu, Kaveh'i bir hırs küpüne bile döndürebilir. Kendini deyim yerindeyse dış dünyadan izole eder ve sadece işine odaklanır. Böyle durumlarda yapılması gereken Kaveh'den olabildiğince uzakta durmaktır, yoksa istenmeyen durumlar yaşanabilir. Ayrıca Kaveh'in yenilgiyi kabullenme konusunda da ciddi sorunları vardır. Bunun başlıca sebeplerinden biri de kendine yenilgiyi yakıştıramamasıdır.

İlişki denilen şeyde sınır yoktur. Bu yüzden şunu arıyorum, bunu arıyorum diye belirtmeyeceğim. Aynı zamanda hayat her zaman aradıklarını vermez. Düşman istemezken, onlarca düşman edinebilirsin mesela... Bu da ne istediğimi yazmamam için bir sebep. Her türlü kurguya açığım. Altta istediğiniz kurguyu belirtin siz, ben burada ekleyeceğim. Teşekkürler, başvuranlara.

Benden Hoşlananlar:
#Becky Simoné: Becky, Kaveh'ten hoşlanıyor fakat Kaveh bundan haberdar değil. Genç kız, Kaveh'e asla açılamadı ve Kaveh'te pek de onunla ilgiliymiş gibi görünmüyor.

Tanıdıklar:
#Darya Schmitz: Darya, Phoebe'nin ölümünden sonra Kaveh'in yakınlaştığı ilk kız. Ondan ve çizimlerinden etkilendiği bir gerçek. Fakat pek konuşma fırsatı bulamadılar.

Arkadaş:
#Crystal Anna Ixdior: Phoebe'nin ölümünden sonra Anna, Kaveh'in yanında olan az kişilerden biriydi. Bu da Anna'yı, Kaveh için değerli kıldı. Kaveh, Anna'ya güveniyor ve onu bir abi gibi koruyor. Anna'nın gerçek bir arkadaş olduğunun farkında.

Kanka:
#Dominic Chandlér: Dominic, Kaveh'in en güvenilir ve en sevdiği sayılı kankalarından biri. Her türlü problemlerini beraber çözerler ve her türlü güzelliği de pisliği de beraber yaşarlar. Bir yola başlarlarsa birbirlerini satmadan, sonuna kadar devam ederler. Zaten bu arkadaş grubuna katılan herkes, bu konuda yemin etmiştir.

Üvey Kardeş:
#Candice Swane: Candice, Kaveh'in üvey kardeşidir. Kaveh, annesini ve babasını pek de kendisine yakın bulmaz, fakat Candice'in yeri farklıdır. Onu öz kardeşi gibi sever ve korur. Candice'e zarar vermek isteyen ve onu üzen, karşısında Kaveh'i de bulacaktır.

BROOO:
#Vladimir L. Vasilyev: Leonid, Kaveh'in tartışmasız en yakın dostudur. Aralarında pek fazla sır yoktur , çünkü en büyük sırları beraber yaşadıkları şeylerden ibarettir zaten. Birbirlerine rahatça güvenmelerini sağlayan bir dostluk vardır aralarında. Kaveh, Vlad'a canını bile emanet eder.

Yakın Arkadaş
#Meredith Mira: Meredith, Kaveh'e en yakın kız arkadaşlarından biridir. Kaveh'e göre Meredith, birçok kızdan daha güvenilir, daha canayakın daha sıcakkanlıdır. Bu nedenle ona diğerlerine olduğundan daha fazla değer verir ve onla vakit geçirmek ister.

En son Kaveh Kreios tarafından Salı Ağus. 10, 2010 7:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Becky Simoné

Becky Simoné

Erkek Mesaj Sayısı : 233

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:17 am

Kurgumuz belli sanırsam^^
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:34 am

Tamam, ekledim. Üçgeni kuruyoruz mu acaba? =)
Darya Schmitz

Darya Schmitz

Kadın Mesaj Sayısı : 166

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:37 am

Aynen öyle oluyor, ehem. Benim de yerim biliniyor sanki.
Becky Simoné

Becky Simoné

Erkek Mesaj Sayısı : 233

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:37 am

Evet. Daryayla konuştum^^
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:45 am

Tamam, ekledim Darya seni de. Üçgen kurulmuştur... (=
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Kadın Mesaj Sayısı : 71
Nerden : Birkaç çakıl taşının oluşturduğu ateşin sürü topluluğundan :D

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:31 am

Senden hoşlanan veya dost diyebiliriz.Bir tane çok yakın erkek dost arıyordum ben çünkü Wink
Darya Schmitz

Darya Schmitz

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:32 am

Crystal Anna Ixdior demiş ki:
Senden hoşlanan veya dost diyebiliriz.Bir tane çok yakın erkek dost arıyordum ben çünkü Wink

Hoşlan bence, dörtleyelim. Son Of Mother Earth Icon_eek
Neyse, tüydüm. asd
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:52 am

Zauhau. Umay'ın dediği olacak sanırım. Dörtgen, beşgen falan.. (=
Darya Schmitz

Darya Schmitz

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:53 am

En fazla dört, beşinciyi döverim. >_>
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:55 am

Yok, yok dost yapayım Crystal'i. Koruduğum düşük sınıflardan olsun xD Üçgeniz şu an, rahat ol sen. (=
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Kadın Mesaj Sayısı : 71
Nerden : Birkaç çakıl taşının oluşturduğu ateşin sürü topluluğundan :D

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:59 am

Very Happy Tamam yap bakalım Very Happy
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:01 am

Yaptım bile... (=
Quentin Spencer Rodney
Toprak Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf Başkanı
Quentin Spencer Rodney

Erkek Mesaj Sayısı : 56

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:30 am

Beni ne yapçan bakam .d
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:31 am

Ne istersen, var mı kafanda bir kurgu ? =)
Aida Sally Kaelene

Aida Sally Kaelene

Kadın Mesaj Sayısı : 67

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:34 am

Hm, aklıma birşeyde gelmiyor, ama eklenmek istiyorum sanırım.Aklına bişiler geliyomu senin?
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:35 am

Karakterin hakkında gram bilgim olmadığı için, bir şey gelmiyor elbette =) Sen benim kişisel özellikleri oku istersen, aklına bir şey gelir belki. =)
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:40 am

Kaveh Kreios demiş ki:
Ne istersen, var mı kafanda bir kurgu ? =)

Yok ./

Hade sen bul.d
Ben uyarım valla ne olursa .D
Asdff.d

-GülşahGuzuseningibiyazmayabaşladımbakqw-
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:42 am

Benim ölen bir sevgilim vardı, onun kuzeni ol sen. Aramız iyi olsun =) Sonradan bozulabilir istersen, beni Darya'yla görürsün falan, kuzenim ölmüş kız peşinde koşuyor dersin içten içe. İstediğin gibi gelişir ileride kurgu... (=
Darya Schmitz

Darya Schmitz

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:44 am

Dominic ve Darya çok yakınlar der çeker giderim. Cool
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:45 am

Ya ben kuzen falan istemiorm.
Başka bişi düşünelim .D
Asdff.
Ve evet Dominic ve Darya çok yakınlar.D
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:48 am

Noluyo lan! Ne kadar yakınlar Son Of Mother Earth Icon_mad Son Of Mother Earth Icon_smile

Ya arkadaş oluruz o zaman. Ama iyi arkadaş yani. Çetemsi böyle. Her pisliğe beraber gireceğiz, birbirimizi kollayacağız falan.
Darya Schmitz

Darya Schmitz

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:49 am

Ne pisliği lan! Kafanızı tokuştururum! asd
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:50 am

Oluğ .D

Şt .D Darya'nında Onayı gerek .
Oluğ dimi gız .D
Ve Sakin olun (=
Asdf. .D
Darya Schmitz

Darya Schmitz

MesajKonu: Geri: Son Of Mother Earth   Son Of Mother Earth EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:51 am

Pislik işi içinde kız falan varsa boğarım yalnız.

Son Of Mother Earth
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki