Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
Ben, ben, ben. A10 Ben, ben, ben. Adri10 Ben, ben, ben. Hannah10Ben, ben, ben. Ed-wes10

Ben, ben, ben.

YazarMesaj
Léonora Lynxie

Kadın Mesaj Sayısı : 2

Ben, ben, ben. Empty
MesajKonu: Ben, ben, ben.   Ben, ben, ben. EmptyPaz Ağus. 15, 2010 4:00 pm

Selaam site halkı. Üye olmak için doğru zaman olup olmadığına emin değilim. Hem zaten genelde bu tip rpg sitelerine de üye olmam. Site tiplemelerini bi' ben bilirim asdfghdjg !4 yaşında ve henüz liseye bile geçememiş, sefil bi' insanım ben. A-soşyıl ve tembel bi' insanım ben. Sitelerde bu a-soşyıllığımı pek çaktırmam ama öyleyim. Pembe delisiyim ki ben. Pembe her şey. Pembe gözlük, pembe konvers, pembe oja, pembe o, pembu bu. PENBE(L) Çok pis GNR severim. Manyak Axl manyağıyım. Kurt'a laf etmiş olabilir ama hala seviyorum onu. Metallica'ya tapmayan ölsün zaten afdagda Sonra daha az pislikte Bon Jovi, AC/DC falan severim. Şu sıralar Dünya Klasiklerine takmış durumdayım. Bir ekmeğin, pantolonla aynı fiyata olması çok ilginç? Hııı başka başka... En son Kayıp Gül'ü okudum. Bence abartılmış. >.< Neyse sanırım adımı söylemedim. Ne mallık. Betül ben. Hypnosé, Freja, Xandra ve Luchina olurum genelde. de Lioncourt ve Lynxie soyadları benimdir. Tanıyan vardır beni. Yoksa 2 senelik yoğun rp kariyerimi silip, kendimi camdan atçam. Selaaaaaam.

Ben, ben, ben.
1 sayfadaki 1 sayfası