Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
Parti! A10 Parti! Adri10 Parti! Hannah10Parti! Ed-wes10

Parti!

2 posters
YazarMesaj
Inga Paige Awroll

Inga Paige Awroll

Kadın Mesaj Sayısı : 19

Parti! Empty
MesajKonu: Parti!   Parti! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 5:12 am

ANLAŞMALI RP'DİR...

Inga Paige Awroll/Meredith Mira

Ağrıyan ayak bileklerini ince ve nazik parmaklarıyla ovuşturdu. Daha sonra doğrulup ince siyah topuklarını yağmur damlacıklarının arasında sürterek ''Dowlings Night Club''ın kapısının önüne geldi. Biraz durdu, çevresine bakındı. Anlaşılan Meredith henüz gelmemişti. İçeridedir ümidi ile kocaman paslı kapıyı açtı ve kendini müziğin ve eğlencenin muazzam ışıltısına bıraktı.

Barın önünde içkisini yudumlayarak Meredith'i beklerken düşünmekten kendini alıkoyamadı. Meredith ve Inga'nın arkadaşlık ilişkisi tamamen eğlenceye dayalıydı. Ama zevkleri ve hayata bakış açıları birbirleri ile anlaşmalarını sağlamıştı. Meredith yeri geldiğinde iyi gün, yeri geldiğindeyse kötü gün dostuydu. İlişkileri sağlamdı ama zamanı geldiğinde bir şekilde Inga yüzünden bu arkadaşlık bitermiydi bilemiyordu.

Müzik giderek artarken Inga da kafasında ki düşünceleri nihayet kafasından atabilirdi. Kendini bu sisli dumanda yapayalnız hissetti. Acaba Meredith bulaşacaklarını unutmuş muydu? Yok, Meredith asla unutmazdı. Rahatlayarak içkisini yudumladı. Nasılsa gelirdi...
Meredith Mira

Meredith Mira

Kadın Mesaj Sayısı : 111
Nerden : Nerden geldimsem geldim. Seni ilgilendiren bir durum göremiyorum.

Parti! Empty
MesajKonu: Geri: Parti!   Parti! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 5:41 am

Meredith aynada parlayan mavi gözlerine bakıyordu. Siyah, vücuduna tam olarak yapışan, deri ve minicik elbisesi ile muazzam bir uyum oluşturmuştu vücudunda. Aynadaki yansımasına gülümsedi. Parmağıyla yansımasını göstererek "İşte bu bebeğim!" dedi kendi kendine. Açık siyah saçlarını elleri ile kabarttı. Kalçasını sallayarak Dowlings Night Club'un yolunu tuttu. Yağmur yağıyordu. Ve bu Meredith'e güç veriyordu. Su onun hayatıydı. O olmazsa Meredith Mira'da olmazdı. Dowlings Night Club'a yaklaştıkça müzik Meredith'i onu daha da ele geçiriyordu. Ritmin akışı ile birlikte sallanması hızlanan kalçaları ile birlikte çıkık dolgun dudaklarında hafif bir gülümseme belirdi. Eğlence... Dowlings Night Club'ın önünde hafif hafif içkisini yudumlamakta olan Inga'yı gördü. Gülümsemesi dahada artarak adımlarını hızlandırdı. Inga'nın yanına geldiğinde hala siste kaybolmuş gözlerinin onu farketmediğini anladı. Narin elini hafifçe Inga'nın gözlerinin önünde salladı. Inga irkildi. Bu Meredith'in büyük bir kahkaha atmasına neden oldu. Inga'da kendini tutamayarak Meredith ile birlikte kahkaha attı. Neşeli bir ses tonuyla konuştu Meredith kahkahaları bitince.

"Dalıp gitmişsin. Bensiz nefes bile almanın yasak olduğunu ne zaman unuttun bakalım?"
Inga Paige Awroll

Inga Paige Awroll

Parti! Empty
MesajKonu: Geri: Parti!   Parti! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 7:25 pm

Mavi gözleri sisin yoğun etkisi sayesinde sersemlemişken birden gözlerinin önünde sallanan eli görünce hafifçe irkildi. Ardından büyük bir kahkahanın eşliğinde afallamışken bu kişinin nihayet Meredith olduğunu anlayınca Inga da Meredith'in hiç kesilmeyecek gibi görünen büyük yoğun kahkahasına eşlik etti. Gerçekten de komik bir durumdu. İki kızda adeta kendinden geçti.

Nihayet Meredith kendine geldi ve dolgun dudaklarını aralayarak;

"Dalıp gitmişsin. Bensiz nefes bile almanın yasak olduğunu ne zaman unuttun bakalım?"

Inga da gülümseyerek;

''Unuturmuyum hiç!'' dedi.

Artık sıcaklaşan içkisinden son yudumunu aldı. Barmen den yenisini istedi. Meredith'e keskin bir bakış atarak;

''Eee anlat bakalım. Yeni dedikodular vardır sende.'' dedi ve göz kırptı.

Meredith sanki bildiği herşeyi aklında toparlıyordu. Barmenin getirdiği bardağını sıkı sıkı tuttu ve Meredith'i dinlemeye hazırlandı.
Meredith Mira

Meredith Mira

Kadın Mesaj Sayısı : 111
Nerden : Nerden geldimsem geldim. Seni ilgilendiren bir durum göremiyorum.

Parti! Empty
MesajKonu: Geri: Parti!   Parti! EmptySalı Ağus. 17, 2010 9:11 pm

''Unuturmuyum hiç! Eee anlat bakalım. Yeni dedikodular vardır sende."

Aslında pek bir dedikodu yoktu. En azından su ve ateş kıtası için... Annem Su kıtasından babam ise Ateş kıtasındandı. Kardeşimde ateş kıtasından olduğundan ateş ile ilgili bilgimde vardı. Barmenden tekila istedim ve bardağımı yudumlarken Inga'ya baktım. Gülümseyerek konuşmaya başladım.

"Ah aslında pekde önemli bir şey yok Inga. Bildiğin kavgalar felan filan. En azından su kıtasında ve ateş kıtasında. Hava ile ilgili bir bilgi edinemedim."

Sözlerimin ardından büyük bir kahkaha attım. Neden attığımı bir tanrıçam biliyordu. Bunun neden olduğunu ben bile bilmiyordum. Ah ne kadar da salaktım. Elimdeki tekila bittiğinde bir tane daha istedim. Bu sefer içmedim. Masanın üzerine koydum ve parmağımla suyu bükemeye başladım. Bu şekilde suda dalgalar oluşturabiliyordum ve bu da çok eğlenceliydi. Elementimi seviyordum zaten Meredith de suların tanrıçası demekti. Mira ise sonu gelmeyen güzellik gibi birşeydi. İçkimle oynadıktan sonra bir dikişte bitirdim. Yüzümü buruşturarak bardağı barmene uzattım bir tane daha istiyordum.

Inga Paige Awroll

Inga Paige Awroll

Parti! Empty
MesajKonu: Geri: Parti!   Parti! EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 7:14 pm

Bardağı ile yavaş yavaş oynarken, Meredith bir şey bilmediğini, her zaman ki olaylar olduğunu ve hava kıtasından hiç bir bilgi öğrenemediğini anlattı. Inga şaşkın bir vaziyette içkisini yudumladı. Meredith ise bardağında ki tekilayı büküyordu. Bir süre hiç konuşmadan onu seyretti. Meredith bir tane daha içki söylediğinde Inga'da aklında ki düşünceleri toparladı ve;

''Aslında ben Toprak kıtası hakkında bir kaç şey öğrendim. Onların zaten çıkan kavgalardan korktuklarını veya endişelendiklerini biliyorduk. Ama duyduğuma göre tabii doğruysa, tetiktelermiş.'' dedi ve boğazını temizledi, ''Yani her an saldırabilirler.''

Biraz durdu. İçkisini kafasına dikti ve;

''Her neyse. Sen nasılsın? Kardeşinle durumlarınız nasıl?''

Inga Meredith'e hal, hatır sormayı unutmuştu. Yaptığı hatayı şimdi düzeltmeye çalışıyordu.

Parti!
1 sayfadaki 1 sayfası