Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
Lydia M. Gloom A10 Lydia M. Gloom Adri10 Lydia M. Gloom Hannah10Lydia M. Gloom Ed-wes10

Lydia M. Gloom

2 posters
YazarMesaj
Lydia Madeleine Gloom

Lydia Madeleine Gloom

Kadın Mesaj Sayısı : 5

Lydia M. Gloom Empty
MesajKonu: Lydia M. Gloom   Lydia M. Gloom EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 9:53 pm

Ad- Soyad:Lydia Madeleine Gloom
Örnek Rp:
O gece her zaman ki gibi mutsuzluk yine çökmüştü üzerine.Küçücük, ufacık kalmıştı yüreği.Hüzün dalgaları yayıyordu bedeni.Artık hiçbir acıyı hissetmez olmuştu.Alışmıştı buna.Her gece, her gün, her dakika acı vardı sadece.Canı, yüreği acıyordu.Vücudundaki morluklara ve kaçmasın diye sıkı sıkıya bağlanmış ellerindeki ve ayaklarında ki iplere aldırmıyordu.Hayattan bezmişti artık.Tek yapabildiği yalvarmaktı, tanrıya ve onu esir alan adamlara...
Onun gibi binlercesi buradaydı.Kızları ayrı tarafa, adamları ayrı tarafa götürmüşlerdi.Her gün ayrı birer kıza tecavüz ederken ailesinden birilerini babasını, ağabeyini eğer onlar yoksa annesini getiriyorlardı yanlarına.Onların karşısında yapıyorlardı bu iğrençliği.Gözlerine soka soka.Hem ellerindekine hem de onun ailesine eziyet ede ede...
Madison da onlardandı.Savaşta esir düşenlerden.Her gün onlarca asker geliyordu.Yanlarında getirdikleri onlarca acıyla.Ama Mady yinede şükür ediyordu.Onun ailesi yoktu.Bu kendini bilmezler onu ve ailesini yok etmek istemişlerdi.Aslında herkesi, bütün şehri.Atılan bombalardan biri evlerinin üstüne düşmüştü.Annesi babası veya canından çok sevdiği ablası o evin içinde kalıp can vermişti.Sadece Madison ve Jake kurtulabilmişlerdi.Çeşmeye su doldurmaya giden iki çocuğun dönerken evlerinin patladığını gördüğü manzara ikisininde gözlerinin önünden gitmiyordu.Jake burada değildi.O kaçabilmişti.Kaçıp kurtulabilmişti iki defa ölümden.Yetenekli bir çocuktu da zaten.Yıllarca ablasıyla beraber keskin nişan çalışmaları yapmışlardı.O bu işte uzman olmuştu.16 yaşında bir çocuk kendi kurduğu orduyu yönetiyordu.Mady kardeşiyle hep gurur duymuştu.Ama o ailesinin yüz karası olmuştu.Jake gibi başaramamıştı, esir düşmüştü.İşte yine bir tanesi geliyordu yanına.Yine kirletecekti ruhunu, bedenini.Uzun boylu siyah saçlı bir askerdi.Teker teker kızları süzdü.Sonra Madison'la göz göze geldi.Tıpkı saçları gibi simsiyah zeytin gözleri vardı.Mady bu adamı ilk defa gördüğünü farketti.Sanki aradığı şeyi bulmuş gibi hızla Mady'nin yanına geldi.Gözlerinde ki ışığı gördü Mady.Bu bir adam değildi.Kendiyle yaşıt bir delikanlıydı.Ama kaslı ve kuvvetliydi.Çok genç olmasına ramen orduya katılabilmişti demek.Çocuk Mady'nin gözlerinin içine bakarak konuşmaya başladı.
-Adın ne senin?
-Sanane!
-Adın ne dedim sana! çocuk kızmış gibi görünmeye çalışıyordu ama kızgın değildi.
-Madison köpek.Benim adım Madison. Çocuk gülümsemişti.Mady şaşkınlıkla kızgınlık arasında kalmıştı.
-Kaç yaşındasın Madison?
-19.
-Tamam ben bunu alıp odama geçiyorum. diye bağırmıştı asker.Mady yine başlıyoruz diye düşündü ama ilk defa birisi onu odasına götürüyordu.Genelde herkesin içinde yapmayı tercih ederlerdi.
-Niye odana gidiyoruz utanıyormusun yoksa? Mady bu soruyu dalga geçer gibi sormamıştı.Askerin gözlerindeki anlamsız merhameti gördüğü için sormuştu.
-Hayır.Sana dokunmayacağım. Dokunmayacağımmı demişti? Mady duyduklarına inanamıyordu.
-Dokunmayacak mısın? Peki neden o zaman ordan aldın beni? Çocuk durmuştu.
-Bak beni dinle.Ben bunların yaptıklarına karşıyım.Sizlerden bazılarını en azından birinizi kurtarmam gerekiyordu.Ve ben seni seçtim.Madison. Asker yanlarında duran kapıyı açtı ve Mady'i içeri davet etti.İçeri girdiklerinde kapıyı arkalarından kitledi.Madison yalan söylediğini düşünüyordu.Yoksa neden kapıyı kitlemişti ki? Ama çocuk hiçte yalan söylemiş gibi değildi.Yavaşça yanına geldi ve ellerindeki ipleri söküp iplerden dolayı kızarmış ve yara içinde olan ellerini öptü.
-Az kalsın kendimi tanıştırmayı unutacaktım.Ben Thomas ama Tom diyorlar.20 yaşındayım. Mady çocuğun siyah gözlerinin dolduğunu görüyordu.
-Bende bu savaşta ailemi kaybettim.Aynı senin gibi yalnızım.Uzun süredir seni izliyorum ama kız kullanma iznine sahip olmadığım için yanına gelememiştim.O izni bugün kaptım ve senin yanına geldim.Amacım seni kullanmak değil.Seninle arkadaş olmak.Bunun yasak olduğunu biliyorum ama ruhuma ve kalbime söz geçiremiyorum.Seni tanımak istiyorum Madison. Mady Tom'a karşı bir şeyler hissettiğini farketti.
-Bana Mady de.Ailem böyle derdi.Diyelim ki tanıştık ve arkadaş olduk Tom peki onlar beni kullanırken sen buna nasıl göz yumdun yada yumacaksın? Tom Mady'nin yanına oturup yanağını okşamaya başladı.
-Mecburdum.Bir kere karşı çıkmaya çalıştım ama eğer seni sevdiğimi farketselerdi bugün ve bundan sonra seni almama izin vermezlerdi.Bundan sonrasına gelince, diğerlerinden izin aldım artık benimle kalacaksın burada.Bu odada.Tabii istersen.Ve kesinlikle sana dokunmayacağım.Ben yokken kapıyı kitler oturursun ben gelincede yine kapımızı kitler beraber otururuz.Ne diyorsun bitanem?
-Tamam olur.Ama ben nerede yatacağım?
-Benim yatağımda.
-Hayır olmaz sen nerede yatarsın o zaman?
-Yerde tabii ki.
-O hiç olmaz.Sence de bir sakıncası yoksa beraber yatarız a... amaa.. sadece uyuruz.Sesindeki titreme Tom'u güldürmüştü.
-Tabii, sen nasıl istersen.
Mady bu çocuğa güveniyordu.Güvenecek başka bir şeyi de yoktu zaten.Tom gidince kapıyı kitleyip kitap okuyordu.Tom geldiği zaman yine kapıyı kitliyorlardı.Tom ona yemek,su ve okuması için kitaplar getiriyordu.Mady mutluydu.Esirdi ama artık mutluydu.Hayatının aşkını bulmuştu sonunda.Hemde onu sadece öpüyordu.Ama birşeyler yanlıştı.Yada bir yerlerde bir sorun vardı...
Bacağındaki keskin acıyla uyandı.Uyuyor muydu?Taş bir zeminde yatıyordu.Burayı tanıyordu.Hep durduğu yerdi.Hep yattığı, işkence gördüğü yer...
Peki Tom'a ne olmuştu? Nereye gitmişti? Onu niye burada bırakmıştı? Bunu ona nasıl yapabilirdi? Sonra korkunç gerçeği farketti.Kalbinin tuzla buz olduğunu anladı hepsi birer rüyaydı...Yanında ki keskin sesle yerinde sıçradı.
-Kalk hadi sürtük bu gece benimlesin... Ve ardından iğrenç kahkaha....

1- Anahtar Kelimeniz

A) Düşünürüm
B) Hissederim
C) İsterim
D) Yaparım

2- Zayıf Yanınız

A) Saygısızlık
B) Duygusuzluk
C) Kaprislilik
D) İnatçılık

3- Güçlü Yanınız

A) Sorumluluk Sahibi
B) Özgüven
C) Zeka
D) Duygu Derinliği

4- Tipik özelliğiniz

A) Atılgan
B) Gizemli, sezgili
C)Maddiyata önem veren
D) Neşe veren

5- Eksik yanınız

A) Sabır
B) Derinlik, bağlılık
C) Atiklik/ Becerikli olmak
D) Tutarlılık

Karakter Özelliğiniz:Çok güçlü sezilere sahibimdir.Tehlikeyi hissedebilirim.Çok çabuk sinirlenirim ve çok sabırsızım.İnat ettiğim zaman dediğimi yaparım.Arkadaşlarımla sürekli gülerim ama sadece dıştan.Maddiyata önem veririm.Para yoksa hiçbir şey yoktur.Aşk,sevgi karın doyurmaz.Sert ve katıyımdır ama arkadaşlarımın yanında eğlenceliyimdir.
Fiziksel Özelliğiniz:çok uzun olmayan 1.76 boyum var.Siyah saçlara ve ela gözlere sahibim.
Karakterinizin Burcu:yay
Aile geçmişi:Zengin bir ailenin tek çocuğuyum.Kesinlikle şımartılmadım.Babam zengin nüfuslu bir iş adamı annem ise çok iyi bilinen bir gazetenin baş editörüdür.Beni bakıcılar büyüttüğü için annemide babamıda pek tanımam.
Priscilla
Su Kraliçesi
Su Kraliçesi
Priscilla

Kadın Mesaj Sayısı : 271

Lydia M. Gloom Empty
MesajKonu: Geri: Lydia M. Gloom   Lydia M. Gloom EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 11:24 pm

Toprak Elementi| II. Sınıf Öğrenci

Lydia M. Gloom
1 sayfadaki 1 sayfası