Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
Seyir Defteri - Sayfa 5 A10 Seyir Defteri - Sayfa 5 Adri10 Seyir Defteri - Sayfa 5 Hannah10Seyir Defteri - Sayfa 5 Ed-wes10

Seyir Defteri

+22
Darya Schmitz
Melanie Moreau
Jace Cartier
Crystal Anna Ixdior
Harmony Eartha Vélouette
Roncelvalles Clematis
Tyler Durden
Pierretta Laurainé
Angela Zoéy Queen
Joseph Schultz
Ovnérta Quisqaun
Étincélle
Matthew Moreau
Frøydis
Dementia Drosilla
Gabriel Neithan
Becky Simoné
Kaveh Kreios
Janina Brookstein
Laela Cryptic
Celestine Trussoni
Priscilla
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Matthew Moreau

Matthew Moreau

Erkek Mesaj Sayısı : 48

Seyir Defteri - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 3:08 am

Yeşil tonlamasının yapıldığı yüzeylere overlay yaparak yazı yazmaya bayılıyorum ya.
22:08
Darya Schmitz

Darya Schmitz

Kadın Mesaj Sayısı : 166

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 3:22 am

22.22
Saat, kalp.
O beni bağlar, ben yine durmam. Sor bana pişman mıyım?
TSLOTAT izlemek gibisi yok!
Janina Brookstein

Janina Brookstein

Kadın Mesaj Sayısı : 177

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 3:52 am

22.52
Ayy. Bahçemiz ne kadar serinmiş. Yeni keşfettim, manzarasıda pek hoş hani. Basketbol oynayan çocukları izlemek oldukça keyifli. Wihu.
Roncelvalles Clematis
Su Elementi| V. Sınıf Öğrenci
Su Elementi| V. Sınıf Öğrenci
Roncelvalles Clematis

Kadın Mesaj Sayısı : 100

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 7:29 am

Kaybolmuş, savunmasız bir çocuk gibi,dizlerini karnına doğru çekip kollarını dizlerine sararak bir ileri bir geri sallanıyordu Küçük Prenses... Ne Prenses ama, geçmişi her zaman peşinde olan, bir türlü eskiden kurtulamayan, yanlış rütbelere konan Küçük Prenses, Küçük K*ltak...
02.29
Stanley Soveniour

Stanley Soveniour

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 11:02 am

06.02

06.06'yı beklemeyeceğim aslında, neyse. Gidiyorum, zaten kimse kalmadı ve uyku gelir gibi. *-*

edit. 06.06

Aslında bekledim. Şlkshlgşfls.

edit. 06.50

Artık uyusam ya hani? -_-''

edit. 7.43

FUCK!
Darya Schmitz

Darya Schmitz

Kadın Mesaj Sayısı : 166

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 12:44 pm

07.44

My Chemical Romance ya da Panic At The Disco bile kurtaramaz beni şu an. *-* Uyumalıyım, Freddy gelmeli! Küvet fantezisi etkili olur hem, Gerard ve kravattansa.

edit. 08.40

Artık dışarı çıkıcam, belki de bayılırım ve eve taşırlar. *-*
Étincélle
Ateş Kraliçesi
Ateş Kraliçesi
Étincélle

Kadın Mesaj Sayısı : 151

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 4:29 pm

11.29

Çok fantezik fantezileri olan tek insan olmamanın keyfini çıkarıyorum. Ciddiyim, dün akşam onunla olan konuşmamız aklıma geldikçe kıpkırmızı oluyorum. Gece uykum kaçmışken iyi geliyordu o konuşma ama şu an için beynimde canlanan o kareleri silip atmak için her şeyimi verebilirim.
Pierretta Laurainé
Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci
Pierretta Laurainé

Kadın Mesaj Sayısı : 203

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 6:32 pm

Sıfırbir.Otuzbir.

Yine de sen en önce sen... Neden Emre Aydın'ın şarkılarına takıyorum ben böyle ? Tamam, adam edebiyatçı, güzel yazıyor ama bazı yerlerde anlamlı ve saçmalıyor. "Avaz avaz susmak." Yani güzel bir zıtlaştırma olmuş ama saçma.
Celestine Trussoni
Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf başkanı
Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf başkanı

Kadın Mesaj Sayısı : 162

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 8:38 pm

15.37

Spoiler:
Alanis Sona McDiable

Alanis Sona McDiable

Kadın Mesaj Sayısı : 82

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 8:40 pm

15:40
photo filtre yine canımı sıkıyo =.='
Janina Brookstein

Janina Brookstein

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:00 pm

16.00
Doğuştan torpilliyim ben ya. Bundan hep şikayet ederdim fakat Ceila'ya gitmek fikrimi değiştirdi. Otousan sağolsun.
Étincélle
Ateş Kraliçesi
Ateş Kraliçesi
Étincélle

Kadın Mesaj Sayısı : 151

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:07 pm

16.08

Baran'a ünlü arıyorum.
Frøydis
Hava Kraliçesi
Hava Kraliçesi
Frøydis

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:12 pm

onaltıoniki

Bazı insanların beyni gerçekten küçük ve ben bundan nefret ediyorum. Ayırımlardan, ırkçılardan vb. unsurlardan nefret ediyorum. Sonra da "Bu millete düşmanlığımız geçmez @&%+! Kanalın orda bayrağımızı sprey boyayla çizmişler, otelde kadın bize bakıp fısıldadı." diyorlar. Git işine. Bize yapılanları anlatınca kalıyorsun bön bön.
Alanis Sona McDiable

Alanis Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:34 pm

16:33
cidden rp yapmak istiyorum =.=
Janina Brookstein

Janina Brookstein

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:41 pm

16.41
Üç yıldır Attack of the pin-up boys izlemek çok keyif verici. Üstelik yanında kore fanatiği varsa. Heechul'un Kangin ile malca konuşmasına ve Eunhyuk'un hallerine ölmek. Hihohoyt. Fakat bu son izleyişimdi. Her Heechul'u gördüğümde ya gözlerim doluyor ve filmin neredeyse tüm sahnelerinde Heenim vaar.
Alanis Sona McDiable

Alanis Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:54 pm

16:53
artık çıkmam lazım kurs saati Very Happy
Pierretta Laurainé
Pierretta Laurainé

Kadın Mesaj Sayısı : 203

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 10:39 pm

Onyedi.Otuzdokuz.

Rp yazasım var ^^
Laela Cryptic

Laela Cryptic

Kadın Mesaj Sayısı : 215

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 12:57 am

On Dokuz. Elli Altı

Seni Sevdim Özür Dilerim, Hatalıyım.
Gabriel Neithan
Savaşçı
Savaşçı
Gabriel Neithan

Erkek Mesaj Sayısı : 390

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 1:21 am

Ah ah, insanlar değişir, zaman geçer. Bazı şeyler üstünden o kadar zaman geçmemiş olmasına rağmen unutulabilir. Ama karşındaki geçmişi zorla gözünün önüne getiriyorsa, zorla hatalarını önüne seriyorsa, ne yapmak istiyordur? Seni hayatından uzak tutmak mı? Hayatıma girmek zor olabilir, doğrudur. Ama çıkmak için bu kadar uğraşman saçma. Ben gidiyorum dedikten sonra kapılar her zaman açık. Umurumda değil...

2021

'Seni seviyorum' gibi önemli iki kelimeyi bu kadar kolay ağzına alma. Yoksa çıkıyor acısı birkaç güne...

2024
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 1:28 am

20.26

İstesem bile hayatından çıkmak için çıkamazdım. Tek başıma değildim hiç bir şey yaparken. Eğer bir hata varsa ve bu bendeyse bunu yüzüme vursan daha çok mutlu olurdum. Senin umursamadığın bir arkadaşlığı ben neden umursayayım ki, günlerdir sadece seni düşünüyor olmama rağmen...
Melanie Moreau

Melanie Moreau

Kadın Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 1:31 am

Uuu annemin yemek hazır demesini özlemişim. Razz

20:31
Janina Brookstein

Janina Brookstein

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 2:39 am

21.9
Attack of the pin-up boys'ta Heechul'un müdür yardımcısının odasındaki hali ve müdür yardımcısının "İnternet siteni kapat" dedikten sonraki "Neden" deyişine ölmek, bitmek. Ne hoş dudakları var onun öyle..! Anime gözlü oppam benim.

En son Janina Brookstein tarafından C.tesi Ağus. 07, 2010 5:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alanis Sona McDiable

Alanis Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 3:15 am

22:14
en sonunda pc yi alabildim annemden Very Happy bakınıyorum Smile
Melanie Moreau

Melanie Moreau

Kadın Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 5:22 am

Baran. <3 Aramızda kalsın ama eski Baran iyiydi. En azından gereksiz insanlarda seni kırma cesareti bulunmazdı. Seni heep sevdim dostum ve bu böyle de devam edecek. Söz veriyorum sana. Ayrıca on dokuz dakika oldu bugüne gireli. Kardeşinin toprağı bol olsun bu üçüncü senesinde de. Yerinin doldurulamayacağının farkındayım. Ama sana hep bir kızkardeş olmaya çalıştım. Bazen seni kırdım, farkındayım. Ve çok özür dilerim bunun için. Sadece bilmeni isterim ki; seni çok seviyorum dostum. Ve kimsenin seni incitmesine göz yummayacağımı bil.
0 0 : 2 2
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 5:42 am

00:41

Saçma sapan bir okey partisi sonunda erkekler dolu yerde tek kızken uzun eşşek ve kör ebe oynamak, gerçekten sapıtıyorum Very Happy

Seyir Defteri
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Seyir Defteri
» Seyir Defrteri