Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
Vakit Geçirmek A10 Vakit Geçirmek Adri10 Vakit Geçirmek Hannah10Vakit Geçirmek Ed-wes10

Vakit Geçirmek

2 posters
YazarMesaj
Crystal Prévela

Crystal Prévela

Kadın Mesaj Sayısı : 44

Vakit Geçirmek Empty
MesajKonu: Vakit Geçirmek   Vakit Geçirmek EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 7:35 pm

Alanis Sona McDiable & Crystal Prévela
1. Tekil Şahıs
14.00

Karış karış tanıdığım, bildiğim bir yerdeydim. Kendimi tanımasam da, çevremi gerçekten iyi tanırdım. Bugün, genellikle geldiğim bir yerde tekrar olma sebebim, Alanis'ti. Onla buluşmaya karar vermiştik, yer olarak da Zyklon Café'yi önermiştim. Aslında her zamanki günlerimden biriydi. Ama Alanis'le olmak iyi gelebilirdi. Kinci ve takıntılı biri olmama rağmen, Alanis'le ortak yanımızın çok olduğuna ve anlaşabileceğimize inanıyorum. Umarım doğru çıkardı. Kapıdan içeri girdiğimde o tanıdık ortamla karşılaştım. İyimser, diye tarif edilebilirdi. Bunun yanında soyut... Beyaz tonlar ağırlıktaydı. Gölgede kalan bir masayı tercih ettim. Güneş yakıcıydı, bir de güneşle uğraşmak, hiç işime gelmezdi doğrusu. Deriden yapılmış koltuğa oturmadan önce gözlerimle Alanis'i aradım. Ama henüz gelmemişti, zaten benim evden erken çıkmak gibi lanetolası bir huyum olmuştu her zaman. Sarı, hafif dalgalı saçlarımı açık bırakmıştım, aralarda da bir kaç örgü vardı ve saçlarım her nasılsa (!) dümdüzdü. Makyajım abartılı değildi, gri tonları tercih etmiştim ve üzerimde de siyah, şık bir elbise vardı. Bu sıcakta nasıl bu kadar aptalca tercihler yapıyordum ben bile anlamamıştım. Soğuk bakışlarım krem rengi duvardaki taşlı; ama hoş görünüşlü açık mavi saate yöneldi. En azından beş dakika erken gelmiştim, ki normalde 20 dakika bile erken geldiğim olmuştur. Bugünün sıradan bir gün olmamasını, mümkünse eğlenmeyi istiyordum. Bana iyi gelecek olan da buydu belki de. Cafe neredeyse doluydu, tercih edilen bir yer olduğu ve iyi para kazandığı ihtişamlı binasından belli oluyordu zaten. Çoğunluk benim yaşımda gençlerdi, konuştukları ise midemi kaldırmaya yeterdi, biraz daha çekildim gölgelere doğru. Topuklu, gümüş rengi ayakkabılarım, anlaşılmaz bir şekilde sabırsızdı. Her zamanki halim. Alanis'i gerçekten tanıdığım söylenemezdi; ama zaten insanlar eğlenmek ve birbirlerini daha iyi tanımak için görüşürlerdi değil mi? Kapıdan içeri birinin girdiğini gördüm. Bu Alanis'ti. Belki de gerçekten dakik bir kızdı, bu iyi bir şeydi. Ben düşüncelerimde boğulurken, Alanis beni farketti ve ilerlemeye başladı. Ayağa kalkıp o bilindik gülümsemelerimden birini takındım.

" Merhaba. "
Alanis Sona McDiable

Alanis Sona McDiable

Kadın Mesaj Sayısı : 82

Vakit Geçirmek Empty
MesajKonu: Geri: Vakit Geçirmek   Vakit Geçirmek EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 8:34 pm

Küçük odamda oradan oraya koşturuyordum.Ne zamandır dışarı çıkmamıştım ve odamın o tanıdık,eskiden güven veren pürüzsüz duvarları şimdi üstüme üstüme geliyordu.Biran önce kaçmalıydım artık.Neyseki imdadıma üst sınıflardan tandığım Crystal yetişmişti.Onunla buluşmaya karar verdiğimiz için gerçekten mutluydum.Hem dışarı çıkıp biraz nefes alacak,hem de birileriyle vakit geçirebilecektim.Aaah bugün gerçekten güzel olmalıydı!
En sonunda aynanın karşısında geçirdiğim zamana bir son vermesi düşüncesiyle etek kısımları hafif kabarık,buz mavisi ve beyaz renklerinin bir arada olduğu kısa bir elbise giydim.Gözlerime pek belli olmasa da buz mavisi renginde bir kalem çektim ve beyaz çantamı alıp yola çıktım.
Saatime bakıp ilerlerken en sonunda Crystal'in önerdiği kafeyi bulmuştum.Hafifçe ellerimi zafer anlamında yumruk yapıp yukarı kaldırdım.Zamanında gelmiştim!İçeriye tedirgin adımlarla giriş yaptım.Hoş ve şık bir yerdi Crystal'e güvenmekle iyi yapmıştım.İçeriyi tarıyarak onu aramaya başladım.Bir taraftanda güzel bir gün geçirmek için küçük dualar yolluyordum içimden.
En sonunda onu bulduğumda ağzımda herzamanki kocaman gülümsemelerden biri istemsiz bir şekilde yerleşmişti bile.Hızla onun olduğu masaya doğru ilerledim.

"Merhabaaa!"
Mutlulukla yanına gidip onu öptüm.Crystal gerçekten de çok hoş görünüyordu.Gülümseyerek seçtiği yere baktım.Güneş almaması beni gerçekten mutlu etmişti.Evet güneşten pek hoşlaşmayan bir yapım vardı."Umarım seni fazla bekletmemişimdir?"Hafifçe biraz gerildiğim yada üzüldüğümde yaptığım şeyi yapıp saçlarımla oynamaya başlamıştım ve Crystal'i fazla bekletmediğimi umuyordum.Birilerini bekletmeyi pek sevmezdim açıkçası.
Crystal Prévela

Crystal Prévela

Kadın Mesaj Sayısı : 44

Vakit Geçirmek Empty
MesajKonu: Geri: Vakit Geçirmek   Vakit Geçirmek EmptySalı Ağus. 17, 2010 12:03 am

"Umarım seni fazla bekletmemişimdir?"

Gayet neşeli görünüyordu Alanis. Karşıma oturdu. Biraz sonra gelen garsondan kola istedim, sonra tekrar ona döndüm. Güzel görünüyordu. Sarı saçları omuzlarına düşüyordu, narin bir yapısı vardı aslında; ama gerçekten asil davranışları olduğunu da gözlemlemiştim. Benden iki yaş küçüktü; ama ben yaşı takacak biri değildim. Eğlenmek isteyen herkesle eğlenebilirdi, değil mi? Saçlarımı geriye doğru attım. Pek çok şey yaşamıştım bu güne kadar, hangi olayın karakterimde büyük etkisi olduğunu tabi ki biliyordum. Annem. Topuk sesleri şeffaf salonu kaplarken içeri kan kırmızısı, harika bir elbiseyle girer, altın saçları parıldayarak dolgun dalgalar halinde beline dökülmektedir, deniz mavisi gözleri hırsla doludur, kırmızı, topuklu ayakkabıları yeri göğü inleterek tekrar yürür. Karşısındaki küçük, daha 7 yaşlarındaki kendi minyatürü olan kıza bakar, başını çevirir. Uzun, yine kan kırmızısı tırnakları, elindeki bir şeyi gizlemeye çalışır. Aynadaki yansımasına bakar, hafifçe gülümser, kıpkırmızı dolgun dudaklarıyla. Elindeki silahı yukarı kaldırır. Küçük kız kadının ihtişamıyla gizlenmiş, karşısında duran ikiz kardeşine bakar. Korkmuştur kız, oysa diğeri çok mutludur. Annesi ne kadar güzeldir değil mi? Oysa... Silahtan çıkan ses, küçük kızı ürkütür ve geriye sıçrar kız. İkiz kardeşinin acınası bakışları en son kendine yönelmiştir, mavi gözleri en son onu görmüştür. Bembeyaz elbisesinde kırmızı bir leke belirir birden. Kan... İntikam,hırs, kötülük, nefret! Annesinin elbisesinin kumaşını mı çaldı acaba küçük kız? O yüzden mi her yeri kan rengine bulandı? Ama hayır, küçük kız yere düşer. Ölmüştür... Annemin ikiz kız kardeşimi öldürüşü, gözlerimin önüne gelip duruyordu hep. Bunu nasıl buluyordum? Annemden nefret mi ediyordum? Hayır. Hatta annem, benim idolümdü bile denilebilir. Gözlerimde biriken yaşlar acıdan değil, özlem sadece...

" Hayır, beş dakika önce geldim. Ah tanrım! "

Vakit Geçirmek
1 sayfadaki 1 sayfası