Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
M. Moreau A10 M. Moreau Adri10 M. Moreau Hannah10M. Moreau Ed-wes10

M. Moreau

3 posters
YazarMesaj
Melanie Moreau

Melanie Moreau

Kadın Mesaj Sayısı : 81

M. Moreau Empty
MesajKonu: M. Moreau   M. Moreau EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 9:00 pm

M E L A N I E M O R E A U

M. Moreau T9cufl
Melanie sessiz biridir. Yalnız kalmayı her zaman çok sevmiştir. Sevgi doludur. Asla birilerinden nefret etmez. Çocuksuluğunu korumuştur. Olgun düşüncelerinin aksine bir çocuğun masumiyetini taşır çehresinde. Her zaman bardağın dolu tarafını görenlerdendir. Gülümsemesi buz dağlarını bile eritebilecek derecede sıcaktır. Yalan söylemeyi sevmez, bunu beceremez de zaten. Duygusal bir kızdır. Her ne kadar optimist düşüncelerle dolu olsa da, çabuk kırılır. Ailesini küçük yaşta kaybetmenin verdiği hüznü taşır sözlerinde. Resim yapmayı çok sever. Öfkesini de, mutluluğunu da, hüznünü de insanlara değil de resmine yansıtır. Utangaçtır. Bu yüzden olsa gerek pek fazla dostu yoktur. Çevresindekilerle dost olmaktır tek amacı. Ancak başına bu yüzden kötü olaylar gelebiliyor. Yine de umudunu kaybetmez. Ne yaşarsa yaşasın. Yuvarlak yüz hatları, her zaman düzenli ve salık olan saçları ile çevrelenmiştir. Bebeksi yüzünün asıl güzelliği detaylarında gizlidir. Deniz mavisi gözleri, platin sarısı saçları ve yüzünden hiç eksilmeyen o çekici gülümsemesiyle, nasıl dikkat çekeceğini bilir. Minyon ve zayıftır. Ancak gerektiğinde oldukça güçlü biri olabilir. Ten rengi beyazdır ancak hastalıklı görünümü veren bir tonda değil, daha çok sağlıklı ve kendini belli eden bir beyazlıktır bu. Kalın kirpikleri, karşısındakinin bakışlarını gözlerine çeker. Ancak buna ihtiyacı yoktur. Çünkü ince bir beli, çıkık göğüsleri ve düzgün kalçaları vardır.

Karanlık, geceyi bir bebeği sarmalar gibi sarmıştı. Dolunay hüzünle parıldıyordu. Bütün doğa, bu lanetli geceden adeta saklanmaya çalışıyordu. Gökyüzü bulutlarla gizlenmişti. "Matthew...Mathew hayır!" Çığlıklar gecenin tek sesiydi. Toprak, kan ile sulanıyordu. Yediği bıçak darbeleri ile yere yığılan kadın bedeni, beyaz teninden akan koyu kırmızı sıvı ile kaplanmıştı. Yanındaki yerde yatan bedene baktı. Ölmüştü, kocası kafasına yediği balta ile hayatını kaybetmişti. Kadın gözünden süzülen yaşlar yüzünden tam göremiyordu etrafını. Soğuk havanın çıplak bedenine çarpmasıyla titriyordu. Acı; bütün benliğini ele geçirmişti. Ölümün soğukluğunu hissedebiliyordu her yerinde. Son bir kez katilinin gözlerine baktı. "Neden? Sen benim oğlumsun. Ned..." Son nefesini hayal kırıklığı ve pişmanlıkla verdi. Katil ölü bedenlere son bir kez daha baktı ve sessizce mezarlıktan çıktı. Sokaklar sessizdi. Ölüm sessizliği dedikleri şey bu olsa gerek. Yüzünde büyük bir gülümsemeyle evlerine doğru ilerledi. Kapıyı sakince çaldı. Biraz bekledikten sonra kapı yavaşça açıldı. Gözleri ağlamaktan kızarmış ikizini görünce üzülse de, mutluydu. Gülümseyerek içeriye girdi ve ona sarıldı. "Endişelenme tatlım. Artık bize kimse engel olamaz. Artık sadece bana aitsin." dedi ve ikizinin dudaklarına bastırdı dudaklarını.
M. Moreau 358vwpfM. Moreau 2jbp6qqM. Moreau Mregyh

En son Melanie Moreau tarafından C.tesi Ağus. 07, 2010 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Melanie Moreau

Melanie Moreau

M. Moreau Empty
MesajKonu: Geri: M. Moreau   M. Moreau EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 9:20 pm

M. Moreau 2a7de3a
R P G Ü N L Ü Ğ Ü & I L I Ş K I L E R
icon ve kurgu yeterlidir

M. Moreau 2ahzgxf
    i k i z i m
    Seninle olan ilişkimiz klasik ikiz, abi kardeş ilişkisi değil. Bana olan ilgini altı yaşımızdayken anlamıştım. Şu birbirine göstermece oyununu oynamamız konusunda baskı yapan sendin. Küçük yaşta cinsel merakla oynanan oyunun ailemiz tarafından yakalanması hoş olmamıştı. Ve o gün bizi ayırmışlardı. Asla yalnız bırakmıyorlardı. Tabi bu durum rahatsız ediciydi ikimiz için de. Ancak en çok sen etkileniyordun bu durumdan. Babamızla kavgalarınızı duyardım. Ona hakaretler ederdin. "O benim." derdin. Benden bahsettiğini bilirdim. Bana karşı olan duygularının kardeş sevgisinden fazla olduğunu belli ediyordun her zaman. Ve o gece, doğum günü gecemizde evden kaçmıştın. Bizimkilerin heryerde seni aradığını biliyordum. Ancak planının da farkındaydım. Ve saatler sonra eve döndüğünde ne yapacağımı bilemedim. Her yerinde kan vardı. Ve bu kanın sana ait olmadığından emindim. Dudaklarıma dudaklarını bastırdığında da artık engellerin kalktığını anlamıştım. O günden beri beraber yaşıyorduk. Bizi görenler ikiz olarak düşündükleri için bana çıkma teklif edenler olurdu. Tabi sen onların gözün korkutma konusunda oldukça başarılıydın. Her zaman sana ait olduğumu söylerdin. Aslında bu durum rahatsız edici olmalı. Ama seni seviyorum. Bu aşk derecesinde mi bilmiyorum. Belki de bu yüzden senden vazgeçemiyorum. Çocukluğumuzdan beri sana hayran olduğum için bu durumdan memnunum.Ve seni seviyorum ikizim.

En son Melanie Moreau tarafından Paz Ağus. 08, 2010 7:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Matthew Moreau

Matthew Moreau

Erkek Mesaj Sayısı : 48

M. Moreau Empty
MesajKonu: Geri: M. Moreau   M. Moreau EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 11:32 pm

M. Moreau 4jnnh4 x M. Moreau 2ahzgxf x M. Moreau Azb81l

Kurgu belli. Very Happy
Melanie Moreau

Melanie Moreau

M. Moreau Empty
MesajKonu: Geri: M. Moreau   M. Moreau EmptyPaz Ağus. 08, 2010 7:21 pm