Evita Magt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elementlerin gücü seni de saracak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yönetim Kadrosu
#C a n d i c e A10 #C a n d i c e Adri10 #C a n d i c e Hannah10#C a n d i c e Ed-wes10

#C a n d i c e

+4
Matthew Moreau
Pierretta Laurainé
Becky Simoné
Celestine Trussoni
8 posters
YazarMesaj
Celestine Trussoni
Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci & Sınıf başkanı

Kadın Mesaj Sayısı : 162

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:43 pm

Candice'in Kişiliği: Genelde çevresine gülücükler saçan, eğlenmeyi seven ve her türlü çılgınlığı yapabilecek bir kız olarak tanınır Candy. İtaat etmeyi sevmez, laubali insanlara dayanamaz ve duyguların pek fazla dışa vurmaz. Yalan söylemek uzmanlık alanlarından biridir. Gerçekte yalnız, asi ve melankolik olan kişiliğini parti kızı görüntüsüyle gizler. İnsanlarla gereğinden fazla yakınlaşmaz ve başkalarına karşı güven sorunları yaşar. Umursamazdır. Kişiye göre davranır. Ölümle dalga geçmeyi sever. Hızlı sürer, tehlikeli sporlar yapar… Kısacası hızlı yaşa genç öl tarzı bir yaşam benimsemiştir. Sevdikleri için korumacı ve sahiplenici, sevmediklerine karşı kin tutan ve tanımadıklarına karşı mesafeli ve soğuktur. Masum görünüşünün altında patlamaya hazır bir bomba vardır. Bir gülümsemesi ile herkese her şeyi yaptırabilir. Kızların birçoğuyla mesafeli bir ilişki yürütürken, erkeklerle takılmaktan hoşlanır. Erkeklerin daha iyi dost olduklarına dair bir fikri vardır ayrıca kızlardan daha eğlencelidirler Candice’e göre. Soğukkanlı ve hazır cevaptır. Büyüdüğü ortam nedeniyle aşka inanmaz. Ona göre bir ilişkinin kurulması gereken en önemli değerler saygı ve güvendir. Lider olmayı sever, insanlara liderlik taslamak değildir onu mutlu eden, son sözü söyleyebilmektir. Kendine benzeyen insanlarla anlaşmakta zorlanır çünkü onlara baktığında gerçek kişiliğini görür. Tutkularının kendini yönlendirmesine izin verir ve istemediği şeyleri kimse ona yaptıramaz.

Aradıklarım;

#Üvey Kardeş: (Erkek ve yaşıt olmalı, element fark etmez. Candy ile birbirlerini gerçek kardeş gibi sevecekler, çocuk Cany'yi her şeyden ve herkesten korumaya çalışacak.)

-Kaveh Kreios
#Kardeş gibi: (Bir ya da iki kişi.)

-Darya Schmitz.
#Suç Ortağı: (Bu kişiler her türlü çılgınlığa hazır olmalı. Candy’nin başkalarına güven sorunu olduğu için az ve öz kişiler olacak. Bir iki kız ve bir iki erkek)
-Becky Simoné
#Arkadaş: (Alışveriş yaptığı, kafelerde oturduğu, birlikteyken eğlendiği, konuşmayı sevdiği insanlar.)
#Hoşlananlar: (Candy’den hoşlanan ama geri çevrileceklerini bildikleri için platonik kalmayı seçen kişiler.)
#Sevgili: (Buna karmaşık bir kurgu bulmak istiyorum, Candy’yle yaşıt veya ondan daha büyük bir kişi.)
#Sevmediği, nefret ettiği kişiler:
#Parti Arkadaşı: (Malum kız gerçek kişiliğini parti kızı maskesiyle örtüyor pek tabi partileri de seviyor.)

#Ek kurgu;
-Irine L. Princess
-Crystal Anna Ixdior

-Stanley Soveniour

En son Candice Swane tarafından Paz Ağus. 08, 2010 5:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Becky Simoné

Becky Simoné

Erkek Mesaj Sayısı : 233

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:45 pm

#Suç Ortağı: Heyecanlı gözküğyüor What a Face
Pierretta Laurainé
Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci
 Ateş Elementi| V. Sınıf Öğrenci
Pierretta Laurainé

Kadın Mesaj Sayısı : 203

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:47 pm

Nesin sen böyle ? dediği biri - Aralarında birşey olmasa da Irine hakkında herşeyi bilen IV veya V. sınıf biri. Irine'nin her bir hatasında bunu yüzüne çarpan bir arkadaş (!)

Bende böyle eklisin .d
Celestine Trussoni

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:49 pm

Ekliyorum ^^
Matthew Moreau

Matthew Moreau

Erkek Mesaj Sayısı : 48

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:01 pm

Aklımda kurgu yok Ece. Sen bize uygun bir kurgu bulursun. Very Happy
Celestine Trussoni

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:10 pm

At üstüme kurtul tabii Razz Baran ben bulamam sen bulursun Very Happy Bu arada Ateş Öğrencisi ve Toprak taraftarı, hımmm Very Happy
Matthew Moreau

Matthew Moreau

Erkek Mesaj Sayısı : 48

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:18 pm

Partnerim toprak çünkü. Very Happy Ayrıca bul ya bulursun sen.
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Kadın Mesaj Sayısı : 71
Nerden : Birkaç çakıl taşının oluşturduğu ateşin sürü topluluğundan :D

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:21 pm

Kuzen Smile
Celestine Trussoni

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:36 pm

Baskı yapmamalısın bana, kafam çok dağınık zaten. Hımm, ek kurgu mu bulacağız ki? Listeden hiç biri sana göre değil mi? Matthew, Liöth gibi biri dimi? Acaba kanka mı olsak? Ama Candice mesafeli ve güvensiz davranıyor, ki Matthew da öyleymiş... Bilememekteyim Baran, gerçekten. Ayrıca gecenin 1'inde uyuyorum tabii ki, normal pörsınlar o saatte yastıklarına sarılmış olur ve rüyalarında Inceptionvaribir çok olay yaşar. Sonsuzluk, erik ve Karekök dolu rüyalar asdf.

Kuzen ekliyorum seni ^^
Kaveh Kreios

Kaveh Kreios

Erkek Mesaj Sayısı : 333

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:53 pm

Üvey Kardeş olabilir. Zaten kurguma göre annem ateş ulusundandı. Hatunun yasak ilişkisi falan varmış. Olabilir yani. Sen bir şey bulamadım demiştin, bu uygunsa olur... (=
Celestine Trussoni

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyCuma Ağus. 06, 2010 12:10 am

Seve seve Very Happy
Stanley Soveniour

Stanley Soveniour

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 4:51 am

Iı, nereye atacağını biliyorsun, herhâlde. #C a n d i c e Icon_eek
Celestine Trussoni

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptyPaz Ağus. 08, 2010 4:20 am

Elbette biliyorum, ünlüsü Tom olan birini asla unutamam ki ben asdf.
Meredith Mira

Meredith Mira

Kadın Mesaj Sayısı : 111
Nerden : Nerden geldimsem geldim. Seni ilgilendiren bir durum göremiyorum.

#C a n d i c e Empty
MesajKonu: Geri: #C a n d i c e   #C a n d i c e EmptySalı Ağus. 10, 2010 7:22 pm

SUÇ ORTAĞIIIIIII please Smile

#C a n d i c e
1 sayfadaki 1 sayfası